Lampy dla dziewczynek, lampy dla chłopców.

Oświetlenie pomieszczenia, w którym przebywają najmłodsi, to zadanie dla dorosłych pod nadzorem... dzieci. Tak, trzeba kierować się gustem i potrzebami dzieci, ale to my powinniśmy ocenić jakość dobranych lamp. Chodzi o to, by były bezpieczne, aby dawały odpowiednie światło podczas nauki i zabawy, i aby nadawały pomieszczeniu styl, jakiego pragną dzieci.

W pokoju dziecięcym lub młodzieżowym sprawdzą się kolorowe lampy wiszące, pojedyncze zwisy, jasne plafony, nowoczesne lampy sufitowe, industrialne lub loftowe, a także eleganckie żyrandole, jeśli charakter pokoju jest romantyczny lub klasyczny.

W tym dziale znajdziecie wielki wybór lamp do pokoju chłopca, żyrandoli do dziewczęcego saloniku czy lamp sufitowych do pomieszczenia, które ma być dziecięcym królestwem.

Wspólny z dzieckiem wybór oświetlenia do jego pokoju, to świetna lekcja domowego designu, szansa na odnalezienie własnego stylu oraz dana dziecku bezcenna możliwość  decydowania o tym, w jakiej przestrzeni chce przebywać.

Wyobraźnia dzieci może nas zaskoczyć, dlatego nie bójmy się, kiedy zdecydują się na "dzikie" kolory materiałowych lamp sufitowych, na gołe żarówki w surowych oprawach industrialnych lub wybiorą wieloramienne, oświetleniowe pająki - takie "drobne" wybory to najlepsza droga do samodzielności i wielka przyjemność w urządzaniu własnego kąta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl