Żyrandole duże do salonów i sal

Współczesne duże żyrandole pałacowe - bardzo duże lampy wiszące - nawiązują kształtem do dawnych, wyszukanych form oświetlenia, jakie przez wieki ozdabiały kościoły, ważne instytucje i budynkia także domy najzamożniejszych ludzi. Funkcja pozostała ta sama - żyrandol to centralny punkt oświetlenia w pomieszczeniu i jego najważniejsza ozdoba.

Żyrandole wieloramienne z abażurami, czy z żarówkami typu płomyk?

Różnorodność form i kolorów żyrandoli wieloramiennych jest ogromna - mogą być z abażurami i bez, świecznikowe, wielopoziomowe, ozdobione łańcuszkami i kryształkami, które wspaniale odbijają światło i mienią się delikatnie. W tym dziale znajdziecie nasze modele 24-ramienne i mniejsze. Są one najczęściej zamawiane do hoteli, dworków, kościołów, sal weselnych, restauracji, reprezentacyjnych sal w urzędach i instytucjach i do domów.

Żyrandol wieloramienny - oświetlenie wielu możliwości

Wybierając bardzo duży żyrandol powinniśmy rozważyć ilość potrzebnych ramion/punktów światła oraz ocenić styl pomieszczenia - czy chcemy go podkreślić, czy może przełamać? Takie żyrandole wybierane są nie tylko do wnętrz urządzonych w stylu pałacowym, dworskim i retro. Dobrze dopasowane odważnie przełamują nowoczesny charakter wystroju. Wieloramienne żyrandole w stylu angielskim, francuskim czy prowansalskim świetnie sprawdzają się w eleganckim salonie, holu, jadalni czy sypialni. U nas możecie dokonać wyboru barw stelaża lampy lub uzgodnić ilość ramion i pięter. Wszystkie żyrandole są wykonywane ręcznie i jedynie na zamówienie. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl